De luxe van genieten

Over Ons


Historie
 

Koos Toet, beter bekend als Jacobus Toet, komt uit een lange traditie van Scheveningse vishandelaren. Hij is na zijn diensttijd begonnen als vishandelaar op de markt en kwam een paar jaar later via via in aanraking met kaviaar. Hij startte met kleinschalige leveringen aan de horeca in Den Haag, maar zijn passie ging verder dan dat; hij wilde het liefst leveren aan zaken als ‘Het Kurhaus’ in Scheveningen. Dit was het begin van Jacobus Toet Caviar BV.
Hij maakte zich de handel eigen en schreef er een boek over, welke hij stuurde naar elke restaurateur. Hij hield lezingen, stond op menig society feest en kreeg ruime media aandacht. De naam Jacobus Toet heeft op deze wijze veel naamsbekendheid verworven, zowel bij de betere restaurants, het Koningshuis, bekend Nederland en de consument.

Al 30 jaar staat Jacobus Toet voor kwaliteit, dat staat hoog in het vaandel. Om de kwaliteit te waarborgen gebeurt alles in eigen beheer; import, verkoop en marketing: ‘Kaviaar is een imago-product, en wij zullen nooit concessies doen aan de kwaliteit!’ 

Vanaf 2006 is Jacobus Toet BV onderdeel van de Wine & Spirits Groep. Dankzij de kennis en ervaring van beide familiebedrijven, zorgde de doorstart ervoor dat het bedrijf op een solide wijze door kon groeien.
Jacobus Toet BV trok in het pand ‘Het Wijnslot’ in Wateringen, waar o.a. ook Wine & Spirits gevestigd is.
Gezamenlijk is er een kernassortiment van delicatessen samengesteld, met de focus op fine wine & food, voorzien van een stijlvolle styling.

Inmiddels heeft een team met dezelfde kennis en passie voor de producten de taken overgenomen en zijn er grote stappen gezet in de ontwikkeling van het bedrijf. Wij hebben de Jacobus Toet Webshop gelanceerd en een brede serie stijlvolle geschenkpakketten ontwikkeld. Daarnaast volgen wij constant de ontwikkelingen op gebied van kaviaar, zalm, truffel en wijn, waardoor wij de kwaliteit kunnen waarborgen en de klant altijd het beste kunnen bieden.

Anno 2014 is en blijft Jacobus Toet BV hèt adres voor uw delicatessen.
Met nog immer als visie: ‘Wij doen geen consessies aan kwaliteit!’

 

Team Jacobus Toet

Managementteam
Winston van Eijkelenborg
- Directeur (winston@winespirits.nl)
Damiano Piacenza - Directeur (
damiano@jacobus-toet.nl

Menno Lieuwens - Commercieel Directeur (menno@winespirits.nl)

 

Verkoopteam
Ilonka Hannewijk - Accountmanager (ilonka@winespirits.nl)

Didyne Snoek - Accountmanager (didyne@winespirits.nl)  

Mark Lucas - Accountmanager (mark@winespirits.nl)

Alex Dijkstra - Accountmanager (alex@winespirits.nl)

 

Marketing/Communicatie

Marita Schutrup - Marketing/Communicatie (marita@winespirits.nl)

 

Inkoop/Logistiek/Sales Support
Ferry Kroonen - Inkoop/Logistiek/Sales (ferry@winespirits.nl)

Financiële administratie
Matthijs Pieper - Hoofd financiële administratie (matthijs@winespirits.nl)
Robert Pieper - Administratie (
robert@winespirits.nl)

  • Jacobus Toet BV
  • Turfschipper 7 2292JC Wateringen
  • Postbus 151 2290AD Wateringen
  • Tel +31 (0)174 22 53 00
  • Fax +31 (0)174 22 53 01
  • info@jacobus-toet.nl
  • KvK te Haaglanden 36052140
  • BTW nr. NL807281827B01
  • Bank NL43RABO0137221495
  • © 2017 Jacobus Toet